طراحی سایت

قطعأ طراحی یک وب سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی قوی تأثیر مثبت و مهمی در فعالیت شما و جذب مخاطبین خواهد داشت . در اینجا قصد داریم به صورت خلاصه خدماتی را که شرکت آرمان کاوش اطلاعات مدرن (آکام) میتواند در این حوزه ارائه دهد بیان نمائیم.مطالبی که در این چند سطر بیان میشود صرفا حکم آشنائی اولیه با مبحث طراحی وب سایت و مراحل آن را دارد و شما جهت کسب مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در این خصوص و انتخاب نوع وب سایت و پرتال مورد نیاز خود می توانید با کارشناسان شرکت آرمان کاوش اطلاعات مدرن (آکام)تماس حاصل فرمایید. هدف ما ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفی است ، چرا که هر وب سایت خروجی از سیستم طراحی وب سایت این شرکت  ، حکم برگی از کارنامه کاری این شرکت را خواهد داشت .

بخش اصلی یعنی طراحی وب سایت، که به صورت کامل بر اساس نیاز و سلیقه شما پیاده سازی خواهد شد. و هزینه آن بر مبنایامکانات و نیازمندیهای شما به صورت دقیق محاسبه و اعلام خواهد گردید. لازم به ذکر است ۱۰ درصد هزینه اولیه در سالهای بعد دریافت میگردد.

مدیریت محتوا

پس از پیاده سازی سایت ، در مرجله اول ، اطلاعات مقدماتی اعم از عکس و مطلب و … از شما اخذ و در وب سایت بار گزاری میگردد اما مطمئنا سایت شما نیاز به تغیر مطالب وارد شده خواهد داشت اعم از بنرها ، کالا ها مطالب و هر نوع محتوائی که در وب سایت خود وارد کرده اید. در اینجا ۲ حالت وجود دارد الف ) شما شخصی را به ما معرفی میکنید و آموزش مدیریت محتوای سایت به صورت کامل به نامبرده ارائه میگردد و به عنوان مدیر سایت شما بر محتوای سایت مدیریت خواهد داشت. ب) مدیریت محتوای سایت خود را به ما میسپارید. در این حالت ، کارشناسان شرکت ما این وظیفه را به عهده خواهند گرفت و در واقع شما نیروئی برای مدیریت سایت خود در شرکت ما خواهید داشت که به صورت کاملا حرفه ای موارد مورد نظر شما را در سایت تغییر خواهد داد. و البته اصول مربوط به چگالی کلمات کلیدی، اصول بارگزاری عکس و هر مطلبی که پایه بهینه سازی سایت شما باشد رعایت خواهد شد. با توجه به هزینه های پایین این خدمت، از لحاظ اقتصادی نیز برای شما به صرفه خواهد بود. ضمن اینکه. هزینه این سرویس به صورت مشروح و با توجه به نوع نیاز شما در جدول زیر آمده است. ما بسیار اصرار داریم که این وظیفه را به ما بسپارید، چرا که وب سایت شما رزومه ای برای کار ما است و اگر مدیریت محتوای این سایت حرفه ای و دقیق صورت نگیرد ، قطعا ظاهر ناخوشایندش ، اعتبار شرکت آکام را نیز مخدوش خواهد کرد.

بهینه سازی سایت

سایت ابزاری مناسب جهت افزایش فروش شما و رونق کسب و کارتان می باشد . بعد از تحویل سایتی مناسب با ظاهر عالی از یک طرف شما میتوانید با معرفی سایت خود به مشتریان به اشکال مختلف به کار خوداعتباری دوچندان دهید و مشترک نیز میتواند با مشاهده انواع محصولات و خدمات شما انتخاب بهتری داشته باشد ، اما یکی از اهداف عمده طراحی سایت برای هر شرکت ، جذب مشترکانی است که از طریق موتورهای جستجوگر به دنبال کالا و خدماتی هستند که توسط شرکت مذکور ارائه میشود.برای اینکه سایتی داشته باشید که مورد پسند موتورهای جستجوگر باشد و آن را جزو سایت های معرفی شده در صفحات نخست خود نمایش دهد. بایستی نکات و موارد مهمی را مد نظر قرار داد . نکات فنی و دقیقی که قطعأ لازمه ی رسیدن شما به هدفتان میباشد.آکام جهت انجام این مهم و ایجاد ویترینی به روز ، زیبا و قوی از فعالیت های شما پکیج های بهینه سازی سایت را به خدمات خود اضافه نموده است که کاربران میتوانند بعد از فعال شدن سایت و وارد شدن اطلاعات اولیه و آموزش استفاده از سایت ، در فاز بعدی ، این خدمات را به ما واگذار نمایند.بهینه سازی کمک میکند تا سایت شما در جستجوی کلمات کلیدی مد نظرتان در موتورهای جستجوگر در صفحات اول جستجو نمایش داده شود و صد البته این امر مستلزم همکاری شما و ارائه اطلاعات دقیق در خصوص بازار هدف، کلمات کلیدی ، رقبا و… میباشد.برخی اصول بهینه سازی و سئوی سایت که مربوط به برنامه نویسی و درج اطلاعات در وب سایت میباشد قطعا رعایت خواهد شد اما وضعیت کلمات کلیدی مد نظر شما و سطح رقبای شما در محیط وب قطعأ بر زمان رشد سایت شما و همجنین هزینهتأثیر مستقیم خواهد گذاشت. تیم فنی شرکت آکام پس از بررسی جزئیات خدمات ارائه شده از سوی شما و وضعیت کلمات کلیدی و رقبا در نگاه موتورهای جستجوگر ، میتواند برآورد دقیق زمانی و هزینه ای برای بهینه سازی سایت شما و حتی حصول نتیجه قطعی و تضمینی ارائه نماید.