پنل های نمایندگی

با توجه به سابقه وتجربه شرکت آرمان کاوش در زمینه طراحی ، پیاده سازی و فروش سیستم های ارسال sms این شرکت شروع به واگذاری نمایندگی فروش سیستم های ارسال پیامک به کلیه نقاط کشور کرده است. که با توجه به پشتیبانی ها وراهنمایی های مختلف مالی و تبلیغاتی در اکثر مواقع شرایط و زمینه های بسیار مساعدی را برای نمایندگان خود فراهم آورده است.هر شرکت یا سازمان با داشتن امتیاز نمایندگی میتواند بدون نیاز به پرداخت هزینه های هنگفت مخابراتی و پشتیبانی های اینترنتی کلیه فعالیت ها و درآمد زایی های نمایندگان مخابرات را داشته باشد که در ذیل به پاره ای از این فعالیت ها اشاره شده است.

جنبه های درآمد زایی سیستم برای نمایندگان

نحوه اعطای نمایندگی:

جهت اعطای نمایندگی،نماینده نام مورد نظر(domain) خود را (مثلاٌ برای مرکز تبلیغات یاقوت www.Yaghootsms.com ) اعلام کرده،سپس سیستم ارسال پیام کوتاه در قالب یک وب سایت با نام اعلام شده در اختیار نماینده قرار داده میشود که مدیریت و تمامی امکانات آن به نماینده واگذار می گردد و نماینده فعالیت خود را بر روی وب سایت آغاز می نماید. شایان ذکر است پنل نمایندگی دارای دو محیط مدیریت و کاربری می باشد که در محیط مدیریت شما کلیه تنظیمات ظاهری و مالی را جهت کاربران خود انجام می دهید . از این محیط شما می توانید نمای سایت را کاملاً منطبق بر نیاز خود پیاده سازی نموده و لوگوی مربوط به شرکت خود را استفاده کنید همچنین اخبار خود را جهت مشاهده کاربران قرار دهید محیط کاربری مخصوص کاربران و مشتریان شما می باشد که در اختیار آنان قرار می گیرد.در این روش هر کاربر در سایت شما دارای اعتبار ریالی می باشد که با ارسال sms هزینه آن از اعتبار وی کسر می گردد. هر کاربر میتواند در صورت نیاز خط پیام رسانی برای خود در داخل پنل فعال سازد.

برخی از امکانات پنل مدیریتی ارسال اس ام اس :

1- قابلیت گزارش گیری ، انجام تنظیمات کامل وتعیین هزینه پیامک کاربران
2- ارائه گزارشات آماری ارسال های ماهیانه 
3- تنظیم شماره حساب های سیستم جهت واریز شارژ ماهیانه کاربران و انجام تنظیمات مالی
4- تنظیم هزینه سرویس های اختصاصی برای کاربران
5- طراحی و تنظیم هزینه بانک های اطلاعاتی مختلف جهت استفاده کاربران و …
شما میتوانید با دریافت یک نمایندگی پیام کوتاه ، کلیه خدمات پیامک و اس ام اس ارسال را به مشترکین خود با کاملترین امکانات ارائه دهید و از آن به عنوان یک سیستم جامع جهت ارتباط با مشتری و مشتری مداری استفاده کنید.