طراحی وب سایت

مولفه های مهم در ایجاد وب سایت

امروزه موفقیت در دنیای تجارت تا حد زیادی بستگی به وب سایت شما دارد. اما قبل از ایجاد و طراحی وب سایت توجه به برخی نکات مهم می تواند در ایجاد یک وب سایت موفق تاثیرگذار باشد.

  • در انتخاب دامنه و هاست خود دقت کنید.

انتخاب یک دامنه با نام مناسب می تواند تاثیر زیادی بر سئوی

سایت شما داشته باشد . سعی کنید ازنام برند خود در دامنه                   استفاده کنید. همچنین هاست خود را از یک شرکت هاستینگ             معتبر تهیه کنید. فضای ذخیره سازی مناسب،پهنای باند و پشتیبانی         مناسب مواردی است که در تهیه هاست باید به آن دقت کنید.

  • هدف از طراحی سایت را مشخص کنید.

سایت هایی با هدف نامشخص یا اهداف بیش از حد متنوع و متفاوت         باعث سردرگمی کاربران می شوند و در سئو نیز معمولا توفیق                 چندانی به دست نمی آورند. همان ابتدا هدف اصلی سایت خود را           مشخص کنید.

  • بررسی نیاز کاربران

طراحی یک وب سایت باید کاربرمحور باشد. نیازهای کاربران را به           درستی شناسایی کنید و یک سایت user friendly طراحی کنید.

  • پیاده سازی

تکنولوژی مورد نیاز جهت طراحی وب سایت که شامل زبان برنامه         نویسی، پلت فورم ها، استانداردها، فناوری ها و نحوه قرار گرفتن آنها       در کنار یکدیگر است، به درستی تعیین کنید.

  •   محتویات مناسب تهیه کنید.

امروزه تولید محتوای مناسب چنان از جایگاه مهم و ویژه ای برخوردار          است. که از آن به عنوان یک تخصص جدا یاد می شود. راجع به              تولید  محتوای مناسب و جذاب، نحوه ارائه آن و زمان مناسب انتشار           دقت کنید.

  •     به گرافیک سایت دقت کنید

استفاده از ظاهر گرافیکی مناسب و عناصر گرافیکی مناسب می            تواند تاثیر مهمی در جذب کاربر و ماندگاری کاربر در سایت داشته               باشد. به یاد داشته باشید که شلوغی بیش از حد سایت و استفاده         زیاد از عناصر گرافیکی می تواند تاثیری معکوس داشته باشد.

  •   سئوی سایت

پس از طراحی وب سایت برای کسب و کار خود باید آن را به موتورهای       جستجو مخصوصا گوگل معرفی کرد. این یک فرصت استثنایی است.        کاربران امروز برای دریافت سرویس، خرید کالا و یا در کل هر کار دیگری از     موتور جستجوی گوگل کمک می‌گیرند. فرض کنید وقتی نام یک کالا و یا     سرویس که اتفاقا توسط شما ارائه می‌شود در گوگل جستجو شد، وب    سایت شما نمایش داده شود. در این صورت می‌توان متصور شد چه    تاثیری بر تعداد بازدیدکننده‌های سایت خواهد گذاشت. سئو را می توان    مهمترین ابزار بازریابی دیجیتال دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *