طراحی نرم‌افزار و اپلیکیشن سفارشی

طراحی نرم افزار و اپلیکیشن سفارشی

شرکت آرمان کاوش با استفاده از زبان های برنامه نویسی مختلف در قسمت Back End و Front End  نسبت به طراحی نرم افزار و اپلیکشین سفارشی اقدام کرده است و نرم افزار های تحت وب و اپلیکیشن های تلفن همراه خود را به بهترین شکل ایجاد کرده است. و حالا ما آماده طراحی و آماده سازی نرم افزارهای سفارشی برای شرکت، سازمان و یا استارت‌آپ شما هستیم. با ما باشید تا با ابزار هایی که توسعه دهندگان ما  از آن استفاده میکنند، آشنا شوید.

sql-database

SQL Server

Microsoft SQL-Server یا مایکروسافت اس کیوال سرور یک سیستم مدیریت پایگاه داده ایی رابطه‌ایی است که توسط شرکت مایکروسافت به عنوان یک سرور پایگاه داده‌ایی ساخته شده است. این محصول نرم‌افزاری شرکت مایکروسافت که عملکرد اصلی‌اش بازیابی و ذخیره اطلاعات با توجه به درخواست   برنامه هایی که به آن میشود است که روی همان کامپیوتر یا کامپیوترهایی که درون شبکه هستند (شامل اینترنت) اجرا میشود. مایکروسافت حداقل دوازده نسخه متفاوت Microsoft SQL Server برای انواع مخاطبان و نوع کار برروی انوع ماشین های کوچک وبزرگ عرضه کرده و از آن پشتیبانی میکند.
نمایش بیشترنمایش کمتر
C_Sharp

سی شارپ #C

سی‌شارپ(#C) یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و شی‌گرایی است که  توسط شرکت ماکروسافت توسعه یافته است  و از نوع فریمورک های دات نت (NET.) می‌باشد. این زبان برنامه نویسی برای توسعه‌ی نرم افزارهای تحت وب، نرم افزارهای دسکتاپ و همچنین نرم افزارهای موبایل یا اپلیکیشن های تلفن همراه استفاده میشود. سی‌شارپ را عموما با مایکروسافت ویژوال استودیو(Microsoft Visual Studio ) می‌شناسند.
نمایش بیشترنمایش کمتر
فلاتر

فلاتر Flutter

فلاتر Flutter یک رابط کاربری( UI ) متن باز توسعه یافته نرم افزار است که توسط شرگت گوگل ساخته شده‌است. از این زبان برای توسعه‌ی برنامه‌های کاربردی اندروید، ios، لینوکس، مک، ویندوز، گوگلFuchsia و وب استفاده میشود. اولین ورژن فلاتر با نام ” آسمان ” بروی سیستم عامل اندروید اجرا شد. موتور فلاتر با سی پلاس پلاس ++C و از کتابخانه گرافیگی Skia Goole نوشته شده است . کتابخانه‌ی اساسی‌ فلاتر با دارت(Dart) نوشته شده است که با استفاده توابع و کلاس‌هایی که دارد  برنامه های کاربردی ایجاد میکند.
نمایش بیشترنمایش کمتر

معرفی نمونه کارهای طراحی نرم افزار و اپلیکیشن سفارشی

طراحی سامانه تحت وب ارسال پیامک

_

زبان برنامه نویسی نرم افزار:

#ASP .Net C

معرفی نرم افزار

پنل پیامک، یکی از راه های بازاریابی است که از طریق ارسال پیامک اجرا می‌شود و با استفاده از آن می‌توان مشتریان قدیمی را به مشتریان وافادار تبدیل کرد (باشگاه مشتریان) و یا مشتریان جدید برای خود جذب کرد. سامانه پیامک نیاز دارد تا با استفاده از وب سریس به اوپراتورهای خدمات دهنده متصل شود و پذیرای تعداد کاربران بالا در سامانه باشد. در عین حال می‌تواند چندین گروه مختلف از کاربران را شامل شود. به عنوان مثال کاربر عادی وجود داشته باشد و یا کاربر نمایندگی (مدیریت)

امکانات سامانه پیامک:

1. امکان ارسال پیامک به صورت تکی ، گروهی و یا انبوه
2. امکان ساخت کاربری
3. تکمیل فرم مشخصات کاربری
4. امکان بارگذاری مدارک هویتی
5. مشاهده وضعیت پیام های ارسال شده
6. مشاهده تراکنش های انجام شده در حساب کاربری
7. افزایش موجودی
8. ایجاد دفترچه تماس و ارسال پیام برای گروه های آن
9. ارسال پیام تبریک تولد در سررسید تولد
10. ارسال پیام یادآوری در سررسید چک
11. دریافت نوتیفیکیشن های سامانه بر روی شماره موبایل به صورت پیامک

برای مشاهده روند طراحی و اجرای سامانه پیام کوتاه، اینجا کلیک کنید…

نمایش بیشترنمایش کمتر

طراحی اپلیکیشن ارسال پیامک

_

زبان برنامه نویسی نرم افزار:

front-end: fluter

#back-end: ASP .Net C

معرفی نرم افزار

اپلیکیشن آکام، در جهت ارسال پیام به صورت تکی یا گروهی و با استفاده از سرشماره های 1000-2000-3000 و … است که
قابل استفاده برای تمامی افرادی است که تا پیش از این با استفاده از سامانه های تحت وب، پیامهای کوتاه تبلیغاتی یا خدماتی خودشان را ارسال میکردند.
این اپلیکیشن با استفاده از وب سرویس به سامانه پیام کوتاه آرمان کاوش متصل شده است و این امکان را برای افراد ایجاد کرده تا بتوانند از هر دوی آنها (سامانه پیامک و اپلیکیشن ) استفاده کنند.

امکانات اپلیکیشن:

1. احراز هویت شماره پیش از ورود
2. امکان ساخت کاربر جدید
3. امکان بارگذاری مدارک هویتی
4. ارسال پیام تکی و گروهی
5. مشاهده وضعیت پیام های ارسال شده
6. مشاهده تراکنش های انجام شده در حساب کاربری
7. افزایش موجودی
8. ایجاد دفترچه تماس و ارسال پیام برای گروه های آن
9. ارسال پیام تبریک تولد در سررسید تولد
10. ارسال پیام یادآوری در سررسید چک
11. دریافت نوتیفیکیشن های سامانه بر روی موبایل

برای مشاهده دستورالعمل استفاده از اپلیکیشن، اینجا را کلیک کنید…

نمایش بیشترنمایش کمتر

فرم مشاوره و سفارش طراحی نرم افزار و اپلیکیشن