OUR STORY

داستان ما

شرکت آرمان کاوش اطلاعات مدرن (آکام) از ســـال 1388 با نام عصر آسیا و از سال 1395 با نام جدید آکام، با هدف تولید و اجرای سیستم‌های مرتبط با حوزه فناوری و اطلاعات و با تمرکز ویژه بر پورتال‌های سازمانی و خدمات الکترونیکی، فعالیت خود را آغـاز نمود و طی همین مدت کوتـاه توانست با بهره‌گیری از استانداردها و متدهای جدید تولید نرم افزار و با پشتوانه تیم فنی متشکل از متخصصین با تجربه و کارشناسان ارشد نرم افزار پروژه‌های موفق متعددی را به مرحله اجرا در آورد.

C O N T I N U E

در ادامه...

این شروع، باعث شد تا در سال 1395 شرکت آرمان کاوش با هدف طراحی و اجرای سیستم‌های مربوط به حوزه فناوری اطلاعات و خدمات الکترونیکی، فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کند و با طراحی خدمات مرتبط با پنل پیامک (نرم افزار تحت وب، اپلیکیشن ارسال پیامک، افزونه ارسال پیامک برای وب سایت‌ها و ..) به کار خود ادامه دهد. پس از آن با جذب نیروهای جدید و تازه نفس، تیم ما گسترش پیدا کرد و بخش طراحی سایت و سئو راه اندازی شد. در این بخش کلیه امور سایت، از راه اندازی، کد نویسی، طراحی اسلایدر و عکس‌های سایت تا اجرای سئوی تکنیکال وبسایت و قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل انجام می‌شود که به لطف خدا و تخصص تیم، تا به امروز پروژه‌های متعددی به سرانجام رسیدند. با توجه به ظرفیت تیم ما، در کنار طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ و برندسازی و همچنین انجام امور اینستاگرام (ادمین و طراحی پیج) نیز شروع به فعالیت کرد تا بتوانیم به تمامی نیازهای مشتریانمان، پاسخ بگوییم و راهنمای مناسبی برای آنها در جهت رونق کسب و کارشان باشیم.

10+

سال تجربه


95%

کارشناس مجرب


90%

کیفیت محصولات


+12K

مشتریان راضی


شرکت آرمان کاوش، به تازگی (1398) بخش خدمات شبکه را نیز راه اندازی کرده است که به لطف نام برند آرمان کاوش، توانسته‌ایم چندین پروژه در شرکت‌های معتبر را به دست بگیریم و امنیت سیستم‌های آنها را تضمین نمائیم.
و اما....
این پایان فعالیت ما نیست. ما هر روز به فکر اجرای ایده‌های جدید و گسترش تیم خودمان هستیم تا بتوانیم همچون گذشته در مسیر پیشرفت باشم و همواره خدمات به روزی را به مشتریانمان ارائه دهیم. در این راستا شما می‌توانید هر ایده و یا درخواستی دارید، با ما در میان بگذارید تا تیم آرمان کاوش، مقدمات اجرایی شدن آن را فراهم کند. امید است تا با یاری ایزد، بتوانیم در سایر بخش‌های فناوری نیز، قدرتمند ظاهر شویم.