افزونه پیامک

ارسال مستقیم پیامک از سایت

اگر شما هم سایت داشته باشید و یا در کار طراحی سایت فعالیت کنید، احتمالا برای بخش‌هایی از سایت خودتان، نیاز داشتید تا با بازدیدکنندگان و یا مشتریان در ارتباط باشید. در ابتدا این کار از طریق ایمیل انجام می‌گرفت اما چقدر از مردم به ایمیل خود دسترسی دارند؟ و چه میزان از این افراد به صورت روزانه ایمیل خودشان را چک می‌کنند؟
با توجه به آمار پائینی که از بازدید ایمیل موجود است، شما نیاز دارید تا راه دیگری را برای برقراری ارتباط با افراد داشته باشید. از سوی دیگر پیام کوتاه، روی دیگر سکه است. همه افراد در طول روز پیام‌های دریافتی به موبایلشان را چک می‌کنند و همیشه موبایلشان در دسترسشان است. در نتیجه با ارسال پیام کوتاه می‌توانید در لحظه با افراد ارتباط داشته باشید.
افزونه های پیامک وردپرس، این وظیفه را به عهده دارند تا با استفاده از ارسال پیامک، اطلاع رسانی‌های موجود در سایت شما را به مخاطبان یا مشتریانتان انجام دهند. هر کدام از این افزونه‌ها وظیفه‌ای به عهده دارند. تیم فنی آرمان کاوش، سعی کرده است تا افزونه‌های کاربردی در زمینه پیامک را برای شما عزیزان آماده کند و در زیر آنها را در اختیارتان قرار دهد.


تمامی افزونه های ارائه شده در این قسمت، برای شرکت آرمان کاوش طراحی شده است. به همین دلیل برای استفاده از افزونه‌ها، نیاز دارید تا در ابتدا، در سامانه پیامک آرمان کاوش ثبت نام کنید
افزونه ارسال پیامک

شما چه افزونه دیگری را نیاز دارید؟

با استفاده از فرم زیر می‌توانید به ما بگوئید که به چه افزونه‌ای نیاز دارید تا تیم فنی ما، آن را طراحی کند و در اختیار شما قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *