پنل پیامکی

سامانه پیامکی آرمان کاوش


پیامک تبلیغاتی

از ساده‌ترین و در دسترس‌ترین روش‌های بازاریابی، ارسال پیامک تبلیغاتی به گوشی موبایل افراد است. چرا که زندگی امروزه ما، بدون موبایل غیرممکن است و افراد همیشه گوشی موبایل خود را چک میکنند. هزینه ارسال پیامک تبلغاتی بسیار پایین است و شما می‌توا‌‌‍‍‎نید تا بر اساس کدپستی، شهر و استان، منطقه، پیش شماره، جنسیت، صنف و … پیامک تبلیغاتی ارسال کنید و محصولات و خدمات خودتان را به افراد مختلف معرفی کنید.


پیامک خدماتی

ارسال پیامک به افراد زیرمجموعه خود و یا مشتریان ثابتتان، باعث می‌شود تا ارتباط موثری با آنها برقرار کنید و در کنار خدمت رسانی به آنها، نام برند خودتان را در ذهن کارمندان و مشتریانتان تثبیت کنید. در کنار ارسال پیامک اطلاع‌رسانی خدماتتان، شما می‌توانید مناسبت‌های مختلف از جمله ارسال پیامک تبریک تولد، ارسال پیامک مناسبتی، نظرسنجی پیامکی و … را برای افراد ارسال کنید تا ارتباط بهتری با آنها برقرار کنید.

پنل پیامک پایه‌

تعرفه پلکانی
202

ریال

تعرفه ارسال پیامک

1000

پیامک

هدیه در ازای معرفی مشتری

X

ندارد

خط اختصاصی

 

پنل پیامک استاندارد

تعرفه پلکانی
193

ریال

تعرفه ارسال پیامک

2000

پیامک

هدیه در ازای معرفی مشتری

14

رقم

خط اختصاصی

 

پنل پیامک پیشرفته

تعرفه پلکانی
184

ریال

تعرفه ارسال پیامک

3000

پیامک

هدیه در ازای معرفی مشتری

12

رقم

خط اختصاصی

 

پنل پیامک حرفه‌ای

تعرفه پلکانی
175

ریال

تعرفه ارسال پیامک

4000

پیامک

هدیه در ازای معرفی مشتری

10

رقم

خط اختصاصی

همکاری در فروش

نمایندگی پنل پیامک...


کسب و کار اینترنتی، جزو راحتترین راه‌ها برای درآمدزایی بیشتر است. دلایل مختلفی وجود دارد که نشان می‌دهد این کارها پرسودتر از بقیه روش‌های درآمدزایی است. مهترین دلیل آن، این است که نیاز به مهارت خاصی ندارد و شما تنها با اتصال به اینترنت و داشتن لپ تاپ یا گوشی هوشمند می‌توانید این کار را شروع کنید… با دریافت نمایندگی اس ام اس، شما شرکت مجازی خود را تاسیس می‌کنید و با نام برند خودتان، می‌توانید پنل اس ام اس را به مشتریان خود بفروشید. تنها کافی است برندسازی و تبلیغات اینترنتی خود را شروع کنید و با استفاده از دیجیتال مارکتینگ، مشتری جذب کنید.


شما می‌توانید در هر نقطه از ایران که هستید، نمایندگی پنل پیامک را دریافت کنید. پنل نمایندگی اصفهان، پنل نمایندگی تهران، پنل نمایندگی شیراز و ... . پس برای دریافت نمایندگی پنل اس ام اس، هر چه سریعتر اقدام کنید

نام و لوگو اختصاصی

دریافت پنل مدیریت با نام و برند خودتان

سوددهی بالا، هزینه اندک

کسب درآمد با جذب کاربر و فروش پیامک

استفاده از کلیه ویژگی ها

امکان استفاده از تمام ویژگی‌های سامانه پیامکی

بدون نیاز به تجهیزات

راه‌اندازی شرکت بدون نیاز به مهارت و تجهیزات

ورود / ثبت نام