پنل اس ام اس

سامانه پیامکی آرمان کاوش


پیامک تبلیغاتی

از ساده‌ترین و در دسترس‌ترین روش‌های بازاریابی، ارسال پیامک تبلیغاتی به گوشی موبایل افراد است. چرا که زندگی امروزه ما، بدون موبایل غیرممکن است و افراد همیشه گوشی موبایل خود را چک میکنند. هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی بسیار پایین است و شما می‌توا‌‌‍‍‎نید بر اساس کدپستی، شهر و استان، منطقه، پیش شماره، جنسیت، صنف و … پیامک تبلیغاتی ارسال کنید و محصولات و خدمات خودتان را به افراد مختلف معرفی کنید.


پیامک خدماتی

ارسال پیامک به افراد زیرمجموعه خود و یا مشتریان ثابتتان، باعث می‌شود تا ارتباط موثری با آنها برقرار کنید و در کنار خدمت رسانی به آنها، نام برند خودتان را در ذهن کارمندان و مشتریانتان تثبیت کنید. در کنار ارسال پیامک اطلاع‌رسانی خدماتتان، شما می‌توانید مناسبت‌های مختلف از جمله ارسال پیامک تبریک تولد، ارسال پیامک مناسبتی، نظرسنجی پیامکی و … را برای افراد ارسال کنید تا ارتباط بهتری با آنها برقرار کنید.

بررسی امکانات


تحلیلگر پیامک

منشی پیامکی

مسابقه پیامکی

نظرسنجی پیامکی

گزارش گیری پیامک

گزارش آماری پیامک

گزارش ارسال انجام نشده

گزارش پیامک‌های ارسال شده

پیامک تبلیغاتی هدفمند

زمانبندی ارسال

بانک اصناف کشور

ارسال منطقه ای با نقشه

باشگاه مشتریان

ایجاد مشتریان دائمی

ارسال پیامک تبریک تولد

ارسال پیامک تخفیف ویژه

پنل sms آرمان کاوش دارای امکاناتی مانند :

- دریافت پیامک
- منشی پیامکی
- ارسال پیامک زمان دار
- ذخیره اطلاعات با پیامک
- پیامک یادآوری تاریخ چک
- پیامک مناسبتی مانند تبریک تولد و ..
- شخصی سازی پیامک
- بازاریابی پیامکی هدفمند
- دفترچه تماس
- ارسال نظیر به نظیر
- مسابقه پیامکی
- نظرسنجی پیامکی و .... می باشد.
ارسال اس ام اس از سایت

ثبت نام موبایلی کاربران


با استفاده از افزونه دیجیتس یا وب سرویس ، سایت وردپرسی خود را به سامانه پیامکیتان متصل کنید. بدین ترتیب کاربران شما می توانند در سایت شما ثبت نام موبایلی داشته باشند. کد احراز هویت برای آنها ارسال خواهد شد . همچنین می توانند با استفاده از شماره موبایل، وارد شوند
wocomerce-sms300

ارسا ل پیامک برای سایتهای فروشگاهی


با استفاده از پیامک، روند سفارش محصول را به مشتری و مدیر سایت به صورت خودکار اطلاع دهید. سامانه پیام کوتاه آرمان کاوش این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به راحت‌ترین و سریعترین روش، پیامک سفارش محصول در تمامی مراحل را برای مشتری و مدیر ارسال کنید.
ارسال-پیامک-اطلاع-رسانی

ارسا ل پیامک اطلاع رسانی


کاربران سایت خود را از طریق پیامک از انواع بروزرسانی های سایت مطلع کنید. اگر مطلب یا مقاله جدیدی منتشر کردید. یا تخفیف ویژه و یا جشنواره ای روی سایت قرار دادید می توانید کاربران و مشتریان را در کمترین زمان مطلع سازید بدین ترتیب ارتباط خود را با مشتریان حفظ و آمار بازدید را نیز بالا می برید.

پلن پایه‌

تعرفه پلکانی
202

ریال

تعرفه ارسال پیامک

1000

پیامک

هدیه در ازای معرفی مشتری

X

ندارد

خط اختصاصی

 

پلن استاندارد

تعرفه پلکانی
193

ریال

تعرفه ارسال پیامک

2000

پیامک

هدیه در ازای معرفی مشتری

14

رقم

خط اختصاصی

 

پلن پیشرفته

تعرفه پلکانی
184

ریال

تعرفه ارسال پیامک

3000

پیامک

هدیه در ازای معرفی مشتری

12

رقم

خط اختصاصی

255.000 تومان

خرید ویژگیها
 

پلن حرفه‌ای

تعرفه پلکانی
175

ریال

تعرفه ارسال پیامک

4000

پیامک

هدیه در ازای معرفی مشتری

10

رقم

خط اختصاصی

340.000 تومان

خرید ویژگیها
همکاری در فروش

نمایندگی پنل پیامک...


کسب و کار اینترنتی، جزو راحتترین راه‌ها برای درآمدزایی بیشتر است. دلایل مختلفی وجود دارد که نشان می‌دهد این کارها پرسودتر از بقیه روش‌های درآمدزایی است. مهترین دلیل آن، این است که نیاز به مهارت خاصی ندارد و شما تنها با اتصال به اینترنت و داشتن لپ تاپ یا گوشی هوشمند می‌توانید این کار را شروع کنید… با دریافت نمایندگی اس ام اس، شما شرکت مجازی خود را تاسیس می‌کنید و با نام برند خودتان، می‌توانید پنل پیامک را به مشتریان خود بفروشید. تنها کافی است برندسازی و تبلیغات اینترنتی خود را شروع کنید و با استفاده از دیجیتال مارکتینگ، مشتری جذب کنید.


شما می‌توانید در هر نقطه از ایران که هستید، نمایندگی دریافت نمایید. پنل نمایندگی اصفهان، تهران، شیراز و ... . پس برای دریافت نمایندگی پنل اس ام اس، هر چه سریعتر اقدام کنید

نام و لوگو اختصاصی

دریافت پنل مدیریت با نام و برند خودتان