قابلیت‌های یک پنل پیامک خوب!!!

امکانات پنل پیامک

امکانات پنل پیامک


قابلیت‌های یک پنل پیامک خوب!!!

امکانات پنل پیامک شامل ویژگی‌های خاصی است که هر پنل آن را دارا می‌شود. سامانه ارسال پیام کوتاه، سامانه تحت وب است که بر اساس آن می‌توانید به صورت تکی یا انبوه به مشتریان و یا افرادی که شماره‌ای از آنها ندارید، پیام ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با پنل پیامک، مقاله زیر را مطالعه فرمائید.

مقاله مرتبط: پنل پیامک چیست؟

هر پنل پیام کوتاه، ویژگی‌های مختص به خود را دارد. به طور کلی در هنگام استفاده از سامانه شما می‌توانید به صورت هدفمند و با کمترین هزینه و بالاترین سرعت، پیامک تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی خود را به شماره‌های خود و یا با استفاده از بانک اطلاعات پنل اس ام اس، ارسال کنید.

 • سرعت ارسال بالا:

ارسال پیام با استفاده از پنل، به صورت لحظه و تعداد بالا صورت می‌گیرد. به طور کلی می‌توان گفت در کمتر از 5 دقیق 5000 پیام ارسال می‌شود.

 • امکان ایجاد دفترچه تلفن و دسته‌بندی مخاطب:

از ساده‌ترین امکانات پنل پیامک، امکان ایجاد دفترچه تماس می‌باشد که شما می‌توانید برای هر گروه پیام مربوط به آن گروه را ارسال کنید و شماره‌های مشتریان خود را در پنل ذخیره کنید.

 • ارسال پیام به ساکنین منطقه، شهر، استان، صنف، جنسیت و …:

بانک شماره موبایل موجود در هر پنل اس ام اسی، این امکان را به شما می‌دهد تا بدون داشتن شماره از افراد یک منطقه، به آنها پیام ارسال کنید. اما این نکته را مد نظر داشته باشد که هر پنل پیامکی اطلاعات به روز و دسته‌بندی کاملی از شماره‌ها ندارد. پس در انتخاب پنل دقت کنید.

به عنوان مثال اگر شما گالری فروش لباس دارید، می‌توانید جامعه هدف خود را مناطق اطراف خود انتخاب کنید و با استفاده از کد پستی و یا نقشه موجود در پنل، تنها همان مناطق را برای ارسال پیام انتخاب کنید. از این طریق نه تنها بازدهی فروش شما بالا می‌رود بلکه می‌توانید برای فروش آینده خود مناطق پربازده را شناسایی کنید.

 • ارسال زمان‌دار در آینده:

این قابلیت این امکان را به شما می‌دهد که در هر ساعت از شبانه روز و بدون نیاز داشتن به روشن بودن سیستم و دسترسی به اینترنت، بتوانید ارسال پیامک را انجام دهید. فقط کافی است زمانی که وارد پنل ارسال پیامک شدید، پیام خود را آماده کنید و با توجه به زمان مورد نظرتان، تاریخ و ساعت ارسال پیامک را مشخص کنید. پیام شما همان تاریخ و ساعت ثبت شده، به صورت خودکار ارسال می‌شود.

 • دریافت پیام از سوی مخاطبان:

از دیگر امکانات پنل پیامک، دریافت لحظه‌ای پیام‌های ارسالی از سوی مشتریان است. به این صورت که زمانی که فردی به سرشماره شما پیام ارسال کند، این پیام در پنل یامکی نمایش داده می‌شود و تعامل میان مشتریان و شما افزایش پیدا می‌کند. دقت کنید که تمامی پنل‌ها این قابلیت را پشتیبانی نمی‌کنند.

 • منشی پیامک، جهت ارسال پاسخ خودکار:

شما می‌توانید در پنل پیامک از منشی برای ارسال پاسخ خودکار به پیامک دریافتی استفاده کنید. در این حالت شما متنی را از پیش تعیین می‌کنید و هر زمان فردی برای شما پیامک ارسال می‌کند، سیستم به صورت خودکار پاسخ مورد نظر شما را برای فرد ارسال می‌کند.

 • امکان برگذاری مسابقه و نظر سنجی:

از دیگر امکانات پنل پیامک، امکان ایجاد مسابقه پیامکی و نظر سنجی پیامکی از مشتریان است که باعث می‌شود ارتباط شما با مشتریان و مخاطبانتان افزایش پیدا کند و بتوانید از نظر آنها در راستای بهبود شرایط کسب و کار خود استفاده کنید و با استفاده از پیام خودکار، به هر مخاطبی که در نظر سنجی و یا مسابقه شرکت کرده است، پیام بفرستید.

اگر اهمیت پیامک نظرسنجی از مشتریان را نمی‌دانید، حتما با کلیک بر روی “اینجا” مقاله مربوط به نظر سنجی را بخوانید

و برای آشنایی با نحوه برگزاری مسابقه پیامکی؛ اینجا را کلیک کنید

 • امکان ارسال پیامک خودکار در سررسید تولد، مناسبت‌ها، چک و …

شما می‌توانید متن مورد نظر برای هر مناسبت را برای گروه‌های خود تعیین کنید و در زمان سر رسید تاریخ به صورت خودکار پیام ارسال می‌شود. به عنوان مثال زمانی که گروهی را با تاریخ تولد هر فرد در دفترچه تماس ساخته اید، متن مورد نظر را برای تبریک تولد انتخاب می‌کنید و پنل در روز تولد هر کدام از افراد دفترچه تماس، برای آنها پیام تبریک ارسال می‌کند.

 • استفاده همزمان چند نفر از پنل

از دیگر امکانات پنل پیامک ، امکان استفاده چند نفر از طریق چند سیستم مختلف و به صورت همزمان است.

 • اپلیکیشن ارسال پیامک

بجز دسترسی شما به سامانه تحت وب ارسال پیام کوتاه و استفاده آن بر روی سیستم و لب تاب، شما می‌توانید اپلیکیشن ارسال پیامک را بر روی گوشی هوشمند خودتان نصب کنید. و به آسانی پیامک تبلیغاتی یا پیامک خدماتی خود را ارسال کنید و گزارش ارسال پیامک را بر روی اپلیکیشن ارسال انبوه پیامک، مشاهده کنید.

برای دانلود اپلیکیشن و دستورالعمل نصب آن، اینجا را کلیک کنید…

 • افزونه ارسال پیامک

همچنین افزونه ارسال پیامک ما با اتصال به سامانه ارسال پیامک، امکان ارسال پیامک لحظه‌ای از خرید آنلاین مشتریان در سایت‌های فروشگاهی را برای شما فراهم می‌کند. تنها کافی است در سایت فروشگاهی خود، افزونه پیام کوتاه را نصب کنید. تا به صورت خودکار بر روی ووکامرس متصل شود. و گزارش لحظه به لحظه خرید را برای مشتریان و حتی مدیر فروشگاه، ارسال کنید.

دانلود افزونه ارسال پیامک

 • امکان ثبت نام آنی:

در هر زمان که شما در پنل ارسال پیامک  ثبت نام کنید، می‌توانید پس از آن از پنل استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که هر پنل اس ام اس این ویژگی‌ها را ندارد. ویژگی‌های ذکر شده برای پنل پیامک آرمان کاوش است.  پس هنگام خرید پنل پیامک دقت فرمایید!!!!

اطلاعات بیشتر در ارتباط با پنل پیامک

از دیگر ویژگی‌های ما:

 • بازگشت هزینه پیام‌های ارسال نشده 10 دقیقه بعد از ارسال

 • امکان خرید شارژ پیام به مقدار دلخواه

 • همکاری با اوپراتورهای مختلف و امکان تعیین شماره اختصاصی با سرشماره مورد نظر شما (10002000, 3000, 5000, )

 • اتصال پنل اس ام اس به نرم افزار و وب سایت با وب سرویس و API

ااگر می‌خواهید از امکانات پنل پیامک ذکر شده برای ارسال پیام انبوه استفاده کنید، همین حالا ثبت نام کنید!!!

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پنل پیامک

\dhl ;\kg \dhl;hvshg \dhljhiاپلیکیشن ارسال انبوه پیامکاپلیکیشن ارسال پیامکارسال پیامکارسال پیامک خودکارافزونه ارسال پیامکافزونه پیام کوتاهامکانات پنل پیامکبانک اطلاعاتبانک شماره موبایلپاسخ خودکار به پیامکپنل ارسال پیامکپنل اس ام اسپنل پیام کوتاهپنل پیامک آرمان کاوشپنل پیامکیپیامکپیامک تبلیغاتیپیامک خدماتیپیامک نظرسنجیدفترچه تماسسامانه تحت وبسامانه تحت وب ارسال پیام کوتاهسایت‌های فروشگاهیگزارش ارسال پیامکگزارش لحظه به لحظه خریدگوشی هوشمندمسابقه پیامکینظر سنجی پیامکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *