قابلیت‌های یک پنل پیامک خوب!!!

پنل پیامک آرمان کاوش

پنل پیامک آرمان کاوش


قابلیت‌های یک پنل پیامک خوب!!!

امکانات پنل پیامک شامل ویژگی‌های خاصی است که هر پنل آن را دارا می‌شود. سامانه ارسال پیام کوتاه، سامانه تحت وب است که بر اساس آن می‌توانید به صورت تکی یا انبوه به مشتریان و یا افرادی که شماره‌ای از آنها ندارید، پیام ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با پنل پیامک، مقاله زیر را مطالعه فرمائید.

مقاله مرتبط: پنل پیامک چیست؟

هر پنل پیام کوتاه، ویژگی‌های مختص به خود را دارد. به طور کلی در هنگام استفاده از سامانه شما می‌توانید به صورت هدفمند و با کمترین هزینه و بالاترین سرعت، پیام‌های تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی خود را به شماره‌های خود و یا با استفاده از بانک اطلاعاتی پنل اس ام اس، ارسال کنید.

 • سرعت ارسال بالا:

ارسال پیام با استفاده از پنل، به صورت لحظه و تعداد بالا صورت می‌گیرد. به طور کلی می‌توان گفت در کمتر از 5 دقیق 5000 پیام ارسال می‌شود.

 • امکان ایجاد دفترچه تلفن و دسته‌بندی مخاطب:

از ساده‌ترین امکانات پنل پیامک، امکان ایجاد دفتر چه تماس می‌باشد که شما می‌توانید برای هر گروه پیام مربوط به آن گروه را ارسال کنید و شماره‌های مشتریان خود را در پنل ذخیره کنید.

 • ارسال پیام به ساکنین منطقه، شهر، استان، صنف، جنسیت و …:

بانک اطلاعات موجود در هر پنل اس ام اسی، این امکان را به شما می‌دهد تا بدون داشتن شماره از افراد یک منطقه، به آنها پیام ارسال کنید. اما این نکته را مد نظر داشته باشد که هر پنلی اطلاعات به روز و دسته‌بندی کاملی از شماره‌ها ندارد. پس در انتخاب پنل دقت کنید.

به عنوان مثال اگر شما گالری فروش لباس دارید، می‌توانید جامعه هدف خود را مناطق اطراف خود انتخاب کنید و با استفاده از کد پستی و یا نقشه موجود در پنل، تنها همان مناطق را برای ارسال پیام انتخاب کنید. از این طریق نه تنها بازدهی فروش شما بالا می‌رود بلکه می‌توانید برای فروش آینده خود مناطق پربازده را شناسایی کنید.

 • ارسال زمان‌دار در آینده:

این قابلیت این امکان را به شما می‌دهد که در هر ساعت از شبانه رو زو بدون نیاز داشتن به روشن بودن سیستم و دسترسی به اینترنت، بتوانید ارسال پیام را انجام دهید. فقط کافی است زمانی که وارد پنل شدید، پیام خود را آماده کنید و با توجه به زمان مورد نظرتان، تاریخ و ساعت ارسال پیام را مشخص کنید. پیام شما همان تاریخ و ساعت ثبت شده، به صورت خودکار ارسال می‌شود.

 • دریافت پیام از سوی مخاطبان:

از دیگر امکانات پنل پیامک، دریافت لحظه‌ای پیام‌های ارسالی از سوی مشتریان است. به این صورت که زمانی که فردی به سرشماره شما پیام ارسال کند، این پیام در پنل شما نمایش داده می‌شود و تعامل میان مشتریان و شما افزایش پیدا می‌کند. دقت کنید که تمامی پنل‌ها این قابلیت را پشتیبانی نمی‌کنند.

 • منشی پیامک، جهت ارسال پاسخ خودکار:

شما می‌توانید در پنل پیامک از منشی برای ارسال پاسخ خودکار به پیام‌های دریافتی استفاده کنید. در این حالت شما متنی را از پیش تعیین می‌کنید و هر زمان فردی برای شما پیام ارسال می‌کند، سیستم به صورت خودکار پاسخ مورد نظر شما را برای فرد ارسال می‌کند.

 • امکان برگذاری مسابقه و نظر سنجی:

از دیگر امکانات پنل پیامک ، امکان ایجاد مسابقه و نظر سنجی از مشتریان است که باعث می‌شود ارتباط شما با مشتریان و مخاطبانتان افزایش پیدا کند و بتوانید از نظر آنها در راستای بهبود شرایط کسب و کار خود استفاده کنید و با استفاده از پیام خودکار، به هر مخاطبی که در نظر سنجی و یا مسابقه شرکت کرده است، پیام بفرستید.

اگر اهمیت نظرسنجی از مشتریان را نمی‌دانید، حتما با کلیک بر روی “اینجا” مقاله مربوط به نظر سنجی را بخوانید

 • امکان ارسال پیام خودکار در سررسید تولد، مناسبت‌ها، چک و …

شما می‌توانید متن مورد نظر برای هر مناسبت را برای گروه‌های خود تعیین کنید و در زمان سر رسید تاریخ به صورت خودکار پیام ارسال می‌شود. به عنوان مثال زمانی که گروهی را با تاریخ تولد هر فرد در دفترچه تماس ساخته اید، متن مورد نظر را برای تبریک تولد انتخاب می‌کنید و پنل در روز تولد هر کدام از افراد دفترچه تماس، برای آنها پیام تبریک ارسال می‌کند.

 • استفاده همزمان چند نفر از پنل

از دیگر امکانات پنل پیامک ، امکان استفاده چند نفر از طریق چند سیستم مختلف و به صورت همزمان است.

 • امکان ثبت نام آنی:

در هر زمان که شما در پنل ارسال پیام  ثبت نام کنید، می‌توانید پس از آن از پنل استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که هر پنل اس ام اسی این ویژگی‌ها را ندارد و ویژگی‌های ذکر شده برای پنل پیامک آرمان کاوش است.  پس هنگام خرید پنل پیامک دقت فرمایید!!!!

اطلاعات بیشتر در ارتباط با پنل پیامک

از دیگر ویژگی‌های ما:

 • بازگشت هزینه پیام‌های ارسال نشده 10 دقیقه بعد از ارسال

 • امکان خرید شارژ پیام به مقدار دلخواه

 • همکاری با اوپراتورهای مختلف و امکان تعیین شماره اختصاصی با سرشماره مورد نظر شما (10002000, 3000, 5000, )

 • اتصال پنل اس ام اس به نرم افزار و وب سایت با وب سرویس و API

ااگر می‌خواهید از قابلیت‌های بالا برای ارسال پیام انبوه استفاده کنید، همین حالا ثبت نام کنید!!!

پنل پیامک

\kg hs hl hshvshg hkfsmspanelارسال پیام انبوهارسال پیام تبلیغاتیارسال پیام خدماتیاس ام اس انبوهاس ام اس تبلیغاتیپنل پیامکپیام انبوهپیامکسامانه پیام کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *