باشگاه مشتریان سالن زیبایی

با باشگاه مشتریان سالن زیبایی، مشتری دائمی داشته باش


باشگاه مشتریان سالن زیبایی

باشگاه مشتریان سالن زیبایی ، نوع دیگری از بازاریابی پیامکی برای سالن زیبایی و آرایشگاه است. که با استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه قابل اجراست. در مقاله قبلی، در ارتباط با تبلیغات پیامکی سالن زیبایی صحبت کردیم. و از ویژگی‌های آن نظیر هزینه کم و به صرفه، هدفمند بودن، تعداد بازدید بالا و … سخن گفتیم. حالا که مشتری را از طریق پیامک تبلیغاتی جذب کردید، وقت آن است تا با ایجاد تعامل مثبت با مشتری، او را مشتری دائمی سالن زیبایی خودتان کنید….

جذب مشتری اول راه است. قدم بعد، ایجاد تعامل و یادآوری خدمات خودتان است تا بتوانید او را به مشتری دائمی تبدیل کنید تا برای هر کاری، به سالن شما مراجعه کند. با این کار شما تبلیغات نیز برای کارتان می‌کنید. چون مشتری، مشتری می‌آورد و اگر یک نفر از کار شما راضی باشد، شما را به افراد دیگر (حداقل 5) نفر معرفی می‌کند.

با ایجاد باشگاه مشتریان سالن زیبایی ، شماره مشتریانتان را داخل پنل پیامک ثبت کنید و با ارسال پیامک دوره‌ای و مناسبتی برای مشتریانتان، نام خود را در ذهن آنها هک کنید.

اگر با پنل پیامک آشنایی نداری، اینجا کلیک کن

پنل پیامک و سالن زیبایی

همانطور که گفته شد دو شیوه برای ارسال پیامک در سالن‌های زیبایی وجود دارد

شیوه اول ارسال پیامک تبلیغاتی برای افرادی است که تا به حال از خدمات شما استفاده نکرده‌اند

شیوه دوم ایجاد باشگاه مشتریان و در ارتباط بودن با مشتریان قدیمی است تا باز هم از خدمات شما استفاده کنند.

هر دو شیوه در جای خود برای یک سالن زیبایی لازم است. در مقاله قبلی  بهترین شیوه‌های ارسال پیام تبلیغاتی را برای یک سالن زیبایی توضیح دادیم و در این مقاله به بررسی تاثیرات مثبت ایجاد باشگاه مشتریان و ارسال پیام کوتاه برای آنها می‌پردازیم.

برای مشاهده مقاله بهترین راه‌های ارسال پیام تبلیغاتی در سالن زیبایی، اینجا را کلیک کنید.

باشگاه مشتریان چیست؟

باشگاه مشتریان، مشتریان بالقوه‌ای هستند که شما می‌توانید با ارائه پیشنهاد ویژه برای باشگاه مشتریان، آنها را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید. همچنین زمانی که مشتری از شما راضی باشد، خود آن به عنوان تبلیغ عمل می‌کند و شما را به افراد دیگر معرفی می‌کنند و به عنوان یک تجربه مثبت از شما یاد می‌کنند. خدمت رسانی عالی و مناسب باعث می‌شود تا مشتری همیشه شما را در ذهن خود داشته باشد ولی برای تضمین وفاداری مشتری نیاز است تا با او ارتباط برقرار کنید و همیشه این رابطه دوستانه را به  او یادآوری کنید.

نظرسنجی خدمات

اولین پیام به مشتری عضو باشگاه مشتریان، دقیقا بعد از استفاده از خدمات شما برای آنها ارسال می‌شود. این پیام حاوی متنی در جهت پرسیدن نظر افراد در مورد کار شما و خدمات شماست. جواب این متن می‌تواند به صورت یک کلمه‌ای (خوب، متوسط، بد) باشد و یا مشتری شما متنی کامل در مورد نظرش برای شما ارسال کند.

به عنوان نمونه، فردی کار کوتاهی مو در مجموعه شما انجام داده است. پس از گرفتن شماره او و وارد کردن در پنل پیامک، متن پیامک نظرسنجی را برای وی ارسال می‌کنید. و او در جواب به سرشماره مجازی داخل پنل پیامک شما، می‌نویسد که “کار شما عالی بود”

با نظرسنجی شما می‌توانید کار تمامی افراد سالنتان را زیرنظر بگیرید و میزان رضایت مشتریان را در ارتباط با هر کدام از کارمندانتان بسنجید. از سوی دیگر،  برگزاری پیامک نظرسنجی میتواند کمک شایانی برای بالا بردن سطح اعتماد مشتری نسبت به شما بکند. 

برای مشاهده نحوه برگزاری نظرسنجی در پنل پیامک، اینجا کلیک کنید.

ارسال پیامک آموزشی

شما حتی می‌توانید محتوای آموزشی برای افراد ارسال کنید و به آنها نشان دهید که به چه میزان برای آنها احترام قائلید. این محتوا می‌تواند بر اساس نوع کاری که شما برای آنها انجام داده‌اید باشد و یا حتی نمونه‌هایی از انواع ماسک مو خانگی، ماسک صورت خانگی و یا مراقبت‌ پوست در خانه و مراقبت مو در خانه و … باشد.

همان فرد قبلی که برای کوتاهی مو به سالن شما آمده بود را تصور کنید. شما می‌توانید برای او نحوه مراقبت از موهای کوتاه شده را بفرستید. یا حتی به صورت دوره‌ای انواع ماسک مو و مراقبت از مو را پیامک کنید.

تبریک مناسبت‌ها

شاید برای شما سوال پیش بیاید که چگونه می‌شود ارتباط دوستانه با مشتری داشت؟ جواب ساده است. شما با ارسال پیامک تبریک تولد برای او یا هر مناسبت دیگری، دوستی خود را به او نشان می‌دهید. این ساده‌ترین راه برای برقراری ارتباط با مشتری است. حتی اگر نام هر فرد را در اول پیامک، بنویسید، این ارتباط دوستانه بهتر می‌شود. البته این کار به صورت خودکار انجام می‌شود و فقط نیاز است تا روز اول متن و نوع آن را تعیین کنید.

شخصی‌سازی پیام

شما نام و اطلاعات باشگاه مشتریانتان را دارید. پس بهتر است پیامکی که برای آنها می‌رود به صورت شخصی و با اسم آنها باشد تا تاثیر بهتری بر روی افراد بگذارد. اینجا اهمیت داشتن باشگاه مشتریان مشخص می‌شود.

مثلا خانم سارا به سالن شما آمده و خدمات کوتاهی مو را انجام داده. شما می‌توانید به صورت دوره‌ای و یا برای مناسبت‌های مختلفت پیامکی برای او ارسال کنید و او را ترغیب به استفاده مجدد از خدماتتان کنید. مثلا در پیامی بنویسید “سارای عزیز، دل ما برای تو تنگ شده. برای کوتاهی مو، به شما 50 درصد تخفیف می‌دهیم. پس به ما سر بزن”

ارسال پیام تخفیف

سعی کنید به صورت ماهانه و یا هفتگی پیامک کد تخفیف، برای افراد بفرستید تا اسم ارایشگاه خود را در ذهن مشتری حک کنید این عمل باعث می‌شود مشتری های شما ثابت و وفادار نسبت به خدمات سالن شما بمانند. و برای استفاده از تخفیف، به شما سر بزندد.

نویت دهی خودکار

با شلوغ تر شدن ارایشگاه‌ها امکان نوبت دهی و تعامل با مشتریان سخت تر از قبل شده است. پس تنها کافی است تا با یک پیامک به پنل شما، نوبت خودشان را رزرو کنند. این کار به شما کمک می‌کند تا زمان کمتری را برای نوبت دهی استفاده کنید و به صورت خودکار، نوبت تعیین کنید. هم در این شرایط کرونا و فاصله اجتماعی، از ازدحام در آرایشگاهتان، جلوگیری می‌کنید.

نتیجه گیری

استفاده از تمام امکاناتی که گفته شد تنها با داشتن یک پنل پیامکی برای شما میسر است. با استفاده از تبلیغات پیامکی علاوه بر جذب مشتری های جدید، می‌توانید ارتباط خود را با مشتریان قدیمی سالن خود قوی سازید و ارتباطی دو طرفه ایجاد کنید. که باعث به یاد ماندن اسم و برند خود در ذهن مشتری می‌شوید.

برای ثبت نام و یا مشاهده امکانات بیشتر سامانه ارسال پیام کوتاه، بر روی یکی از دکمه‌های زیر کلیک کنید.

مستندات آرمان کاوش

\dhl; lshfrilshfrilshfri \dhl;dآرایش موآرایشگاهآرایشگاه زنانهآرایشگاه زیباییآرایشگاه مردانهآرایشگرارسال پیام انبوهارسال پیام تبلیغاتیارسال پیام خدماتیاس ام اس انبوهباشگاه مشتریانپنل پیامکپیام انبوهپیامکپیامک مسابقهپیامک نظرسنجیتبلیعات سالن زیباییتبلیغاتتبلیغات آرایشگاهسالن آرایشسالن زیباییمسابقهمسابقه پیامکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *