پنل پیامک برای تبلیغات سالن زیبایی

تبلیغات سالن زیبایی

پنل پیامک برای تبلیغات سالن زیبایی


پنل پیامکی مخصوص آرایشگاه ها و سالن های زیبایی

تبلیغات سالن زیبایی ، برای جذب مشتری، اهمیت فراوانی دارد. این روزها دیگر نمی‌توان رشد نجومی بازار موبایل را نادیده گرفت. طبق آمار موجود بیشتر از 90درصد جوانان، درگیر تلفن همراه هستند و به طور میانگین پیامک دریافتی را 4 دقیقه بعد از دریافت می‌خوانند. پس اگر میخواهید با شیوه‌ایی کم هزینه و پربازده عملکرد سالن زیبایی خود را بالا ببرید، بازاریابی پیامکی می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

پنل پیامک برای هر کسب و کاری، باعث افزایش فروش و جذب مشتری جدید می‌شود. امروزه این نوع بازاریابی، برای تمامی کسب و کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد و دو هدف را دنبال می‌کند: 1. جذب مشتری جدید و 2. نگهداشتن مشتریان قدیمی

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد پنل پیامک داشته باشید، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات سالن‌های زیبایی نیز از این قاعده مستثنی نیست. در هر آرایشگاهی نیاز است تا در ابتدا مشتری جدید جذب کند و بعد از آن مشتری جذب شده را به مشتری دائمی آرایشگاه تبدیل کند. از این رو در این مقاله و مقاله بعدی به هر دو هدف تبلیغات پیامکی سالن‌های زیبایی، می‌پردازیم.

هدف اول ارسال پیامک تبلیغاتی برای افرادی است که تا به حال از خدمات شما استفاده نکرده‌اند

هدف دوم ایجاد باشگاه مشتریان و در ارتباط بودن با مشتریان قدیمی است تا باز هم از خدمات شما استفاده کنند.

هر دو شیوه در جای خود برای تبلیغات سالن زیبایی لازم است. در ابتدا بهترین شیوه‌های ارسال پیام تبلیغاتی را برای یک آرایشگاه و سالن زیبایی توضیح می‌دهیم و پس از آن به بررسی تاثیرات مثبت ایجاد باشگاه مشتریان و ارسال پیام کوتاه برای آنها می‌پردازیم.

برای مشاهده مقاله تاثیر باشگاه مشتریان بر سالن زیبایی، اینجا را کلیک کنید.

1. تعیین محدوده جغرافیایی

با بازاریابی پیامکی، شما می‌توانید به صورت هدفمند تبلیغ کنید. هدفمند بودن تبلیغات و مشخص کردن بازار هدف به شما کمک می‌کند تا  محدوده جغرافیایی مورد نظرتان را انتخاب کنید و بازدهی تبلیغتان را بالا ببرید.

تصور کنید که شما در محدوده جغرافیایی خودتان، بخواهید تبلیغات انجام دهید. با استفاده از بنر یا بروشور می‌توانید این کار را انجام دهید. اما آیا میزان بازدهی آن بالا خواهد بود؟

مسلما خیر. چرا که بسیاری از افراد، به بنر شما توجهی نمی‌کنند. یا بروشور تبلیغاتی شما را از فرد تبلیغ کننده نمی‌گیرند (مخصوصا در شرایط کرونا). حتی ممکن است تبلیغاتی که انجام می‌دهید توسط رهگذران دیده شود که در محدوده شما زندگی نمی‌کنند پس به احتمال زیاد از خدمات شما استفاده نمی‌کنند.

اما با استفاده از پیامک تبلیغاتی، پیامک شما به تمامی افرادی که در آن محدوده جغرافیایی زندگی می‌کنند ارسال می‌شود. حتی اگر از خانه خودشان بیرون نیایند. با این روش شما تبلیغات هدفمندی را انجام داده‌اید که باعث بالا رفتن بازدهی تبلیغات شما می‌شود.

2. تعیین جنسیت

از راه‌های دیگر هدفمند کردن تبلیغات سالن زیبایی ، مشخص کردن جنسیت افراد است. تصور کنید شما ارایشگر هستید و خدمات زیبایی برای خانم ها دارید. اگر به شیوه های قدیم و منسوخ شده مثل تراکت یا تبلیغات روزنامه ایی کسب و کار و سالن خود را معرفی کنید، قطعا عده بسیار زیادی که تبلیغ شما را می‌بینند، اقا هستند. پس قائدتا این تبلیغ نمی‌تواند بازدهی بالایی داشته باشد.

اما در بازاریابی پیامکی شما میتوانید به راحتی بازار هدف خود را با توجه به منطقه جغرافیایی و جنسیت و حتی پیش شماره تلفن همراه مشخص کنید با این کار از هدر رفتن بودجه تبلیغات جلوگیری می‌شود.

3. نوبت دهی خودکار

شما با استفاده از این ویژگی سامانه به راحتی می‌توانید نوبت دهی مشتریان خود را بدون تماس و صرفا از طریق اس ام اس انجام دهید. مثلا در مناسبت‌های مختلف که سرتان شلوغ است، این امکان را به مشتریان خود می‌دهید که با جوابدهی به پیامک ارسال شده از سمت شما، نوبت خود را ثبت کنند. این روش به دلیل صرفه جویی در زمان و سهولت آن می‌تواند بسیار مورد توجه مشتریان واقع شود.

ویژگی دیگر آن، خودکار بودن تعیین نوبت است. به عنوان مثال زمانی که فردی به سرشماره مجازی شما پیامک ارسال می‌کند، سامانه پیام کوتاه، اولین نوبت خالی را به نام فرد ثبت می‌کند. 

4. لغو نوبت

میتوانید با استفاده از سامانه پیامکی برای مشتریان خود امکاناتی بگذارید که قرار خود را از روز قبل تایید و یا کنسل کنند. بعد از تایید نوبت دهی با ارسال آدرس سالن و لینک گوگل مپ (Google Map) برای سهولت در پیدا کردن ارایشگاه به مشتری خود کمک کنید. همین توجه به مشتری بسیار موثر خواهد بود و باعث جلب رضایت او می‌شود.

5. پیامک تخفیف

ارائه خدمات جدید سالن و پیشنهاد های ویژه برای سوپرایز کردن مشتریان مثلا افر های ناگهانی برای مناسبت های خاص مخصوص کاشت ناخن یا خدمات پاکسازی پوست و…. می‌تواند بسیار جذاب باشد. همچنین با ارسال پیام تبریک در روزهای خاص مثل تولد مشتری  و دادن کد تخفیف به مناسبت تولدشان می‌توانید رضایت مشتری را جلب کنید.

6. هزینه پائین هر پیامک

در کنار همه مزایای تبلیغات سالن زیبایی با استفاده از پیامک، نکته اصلی این نوع تبلیغ، هزینه پائین آن است. به عنوان مثال اگر شما بخواهید یک بنر را در نقطه‌ای از شهر اصفهان نصب کنید، با هزینه‌ای که برای شما دارد، می‌توانید به کل افراد شهر اصفهان پیامک ارسال کنید. با همین مقایسه، مشخص می‌شود که از نظر اقتصادی ارسال پیامک تبلیغاتی چقدر به صرفه است.

نتیجه گیری

برای تبلیغات سالن زیبایی، داشتن سامانه ارسال پیامک امروزه جزو الزامات است. با استفاده از پنل پیام کوتاه می‌توانند به دو روش بازاریابی انجام دهید. روش اول ارسال پیامک تبلیغاتی برای افراد است که با توجه به هزینه پائین آن و امکان انتخاب جامعه هدف به صورت مشخص، باعث می‌شود تا تبلیغات هدفمند با بازخورد بهتری نسبت به سایر تبلیغات داشته باشید. روش دوم، ایجاد باشگاه مشتریان است که می‌توانید مقاله مختص به آن را با کلیک بر روی اینجا، بخوانید.

اگر هنوز برای سالن زیبایی خود، پنل پیامک خریداری نکرده‌اید، بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

پنل پیامک

\dhl; lshfrilshfrilshfri \dhl;dآرایش موآرایشگاهآرایشگاه زنانهآرایشگاه زیباییآرایشگاه مردانهآرایشگرارسال پیام انبوهارسال پیام تبلیغاتیارسال پیام خدماتیاس ام اس انبوهباشگاه مشتریانپنل پیامکپیام انبوهپیامکپیامک مسابقهپیامک نظرسنجیتبلیعات سالن زیباییتبلیغاتتبلیغات آرایشگاهسالن آرایشسالن زیباییمسابقهمسابقه پیامکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *