پنل پیامک برای آژانس مسافرتی

تبلیغات پیامکی برای آژانس مسافرتی

با تبلیغات پیامکی آژانس مسافرتی خودت رو به همه معرفی کن


سامانه ارسال پیامک برای آژانس مسافرتی

آزانس‌ مسافرتی، از جمله شغل‌هایی است که با استفاده از تبلیغات و بازاریابی می‌توانند برای افزرایش فروش و جذب مشتری استفاده کنند. سامانه ارسال پیامک هم یکی از راه‌های بازاریابی است که به شدت در میان آژانس‌های مسافربری فراگیر شده است و تقریبا همه آژانس‌ها از تبلیغات پیامکی برای آژانس مسافرتی استفاده می‌کنند. در این مقاله می‌خواهیم در ارتباط با سامانه ارسال پیامک برای آژانس مسافرتی صحبت کنیم. پنل پیامک امکان ارسال پیامک از طریق اینترنت را فراهم می‌کند که همین امر باعث می‌شود تا تعداد بالایی از پیامک در مدت زمان بسیار کوتاه ارسال شود و هزینه کمی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی داشته باشد.

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد پنل پیامک داشته باشید، اینجا را کلیک کنید.

شیوه‌های مختلفی برای انجام تبلیغات پیامکی وجود دارد.

شیوه اول استفاده از تبلیغات پیامکی برای آژانس مسافرتی برای افرادی است که تا به حال از خدمات شما استفاده نکرده‌اند

شیوه دوم ایجاد باشگاه مشتریان و در ارتباط بودن با مشتریان قدیمی است تا باز هم از خدمات شما استفاده کنند.

هر دو شیوه در جای خود برای یک آژانس مسافرتی لازم است. در ابتدا بهترین شیوه‌های ارسال پیام تبلیغاتی را برای یک آژانس هواپیمایی توضیح می‌دهیم و پس از آن به بررسی تاثیرات مثبت ایجاد باشگاه مستریان و ارسال پیام کوتاه برای آنها می‌پردازیم.

برای مشاهده مقاله تاثیر باشگاه مشتریان بر آژانس مسافرتی، اینجا را کلیک کنید.

روش اول: پیام تبلیغاتی

از اصلی‌ترین روش‌های تبلیغات برای یک آژانس مسافرتی، ارسال پیام‌های تبلیغاتی است که جامعه آماری بالایی را شامل می‌شود و در کنار آن هزینه کمی برای ارسال پیامک پرداخت می‌کنید. اما باید چند نکته را مد نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین بازخورد را از پیام‌های ارسالی داشته باشید. شاید اگر شما هم برای آژانس مسافرتی خود از پنل اس ام اس استفاده کرده‌ باشید، متوجه شده‌اید که در بعضی مواقع بازخورد مناسبی برای کارتان وجود نداشته و تعداد تماس‌ها پایین بوده است اما در دفعات بعدی، بازخورد بالای ارسال پیام کوتاه را برای کارتان داشته باشید. بازخورد کم به دلیل رعایت نکردن نکات کلیدی ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی است. در ادامه به بررسی این نکات پرداخته می‌شود.

نکته کلیدی اول: زمان مناسب برای ارسال

زمانی که شما پیامک را ارسال می‌کنید بسیار اهمیت دارد. ارسال پیام در زمان‌های استراحت افراد مناسب نیست. مثلا در ساعت 2-4، بیشتر افراد در حال استراحت هستند و با ارسال پیام کوتاه برای آنها، باعث میشود آرامش آنها از بین برود. ساعت 8 شب به بعد نیز همین اتفاق می‌افتد.

نکته کلیدی دوم: به روز بودن پیشنهادها

همیشه حواستان به مناسبت‌ها باشد. با توجه به فروشتان حتما خودتان بهتر در جریان هستید که در چه زمانی افراد، چه نوع تور مسافرتی را بیشتر انتخاب می‌کنند. مثلا زمانی که نزدیک به تولد امام رضا باشد، افراد تمایل به رفتن به مشهد دارند. یا در زمان‌هایی که جشنواره‌های فروش تابستانه کیش شروع می‌شود، متقاضیان رفتن به کیش افزایش پیدا می‌کند. زمان حراج جمعه سیاه (black Friday) زمان مناسبی برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی برای تورهای خارج از کشور مخصوصا کشورهای اطراف می‌باشد.

نکته کلیدی سوم: کلمات تخفیفی

استفاده از کلماتی مانند تخفیف، حراج، آفر، تور لحظه آخری و … در متن پیامک باعث می‌شود مشتری علاقه بیشتری به تماس و استفاده از تورهای مسافرتی شما داشته باشند. مثلا تخفیف 10 درصدی تورهای مسافرتی، حراج تورهای آخر هفته آژانس ما، تور لحظه آخری کیش، تنها سه ظرفیت برای تور باقی مانده.

نکته کلیدی چهارم: قیمت‌های رقابتی

قطعا چندین آژانس هواپیمایی دیگر هم با استفاده از پیامک، تورهای مسافرتی خودشان را تبلیغ می‌کنند. در این زمان شما باید در فضای رقابتی موجود، موفق شوید. برای پیروزی در این رقابت، شما باید تور قیمت پایین‌ ایجاد کنید که از بقیه آژانس‌ها ارزان‌تر باشد و یا امکانات بیشتری را برای تور خودتان ایجاد کنید.

نکته‌ کلیدی پنجم: شناخت مشتریان

در هنگام ارسال تبلیغات پیامکی برای آژانس هواپیمایی در سامانه ارسال پیامک حتما دسته‌بندی صورت دهید تا بهتر بتوانید هر گروه از افراد را بشناسید. مثلا امروز برای منطقه 1 تهران ارسال کنید، در نوبت دوم برای منطقه دو تهران ارسال داشته باشید. حالا می‌توانید میزان بازدهی این مناطق را با هم بررسی کنید. این شناخت به شما کمک می‌کند تا بدانید افراد هر منطقه به دنبال چه نوع توری هستند. مثلا می‌فهمید منطقه یک علاقمند به سفرهای زیارتی هستد، پس تور مشهد را برای این مناطق ارسال کنید. در صورتی، قیمت تور برای افراد منطقه اهمیت بالایی دارد پس نیاز است تور مسافرتی تخفیف دار را برای آنها ارسال کنید. با این شناخت جزئی، سیاست بازاریابی شما برای ارسال پیام تبلیغاتی در مناطق مختلف مشخص می‌شود.

نکته کلیدی ششم: متن جذاب

متن‌ها تاثیر زیادی بر روی افراد دارند. هر چه متن شما خاص‌تر باشد، تاثیر آن بیشتر است. با ما جهانگرد شو، ایران را بهتر بشناسید، سفر به دور ایران در هشت روز، از شمال تا جنوب همراهیتان می‌کنیم و … نمونه‌ای از متن پیامک تبلیغاتی برای آژانس مسافرتی که شما می‌توانید برای تبلیغات ارسال کنید،

نکته کلیدی هفتم: متن تکراری ممنوع

از متن‌‌های تکراری استفاده نکنید. زمانی که متنی را چندین بار برای افراد ارسال کنید، از آن پیام خسته و کلافه می‌شوند. به جای آن تنوع در تبلیغات پیامکی برای آژانس مسافرتی داشته باشید و هر بار متن جدیدی ارسال کنید. این کار نه تنها افراد را از ارسال پیام خسته نمی‌کند بلکه هر بار منتظر خلاقیت جدید از سمت شما هستند تا متن جذابتان را بخوانند. همانطور که در قسمت قبلی گفتیم، متن پیام تبلیغاتی بسیار مهم است.

نکته کلیدی هشتم: چک کردن پیام‌های دریافتی

پیام‌های دریافتی روی پنل پیامکی خودتون رو حتما چک کنید. خیلی از افراد روی همان سرشماره‌ای که پیام برایشان رفته، سوال می‌پرسند. مثلا قیمت یا زمان تور مسافرتی را می‌خواهند. حتی شما در متن خود می‌توانید از افراد بخواهید تا برای اطلاعات بیشتر عدد 1 را ارسال کنید. همین کار باعث می‌شود شما بازخورد بیشتری داشته باشید. زمانی که فردی شماره 1 را برای سرشماره شما ارسال می‌کنید شما می‌توانید با فرد تماس بگیرید و مشاوره لازم جهت انتخاب مقصد و تور مسافرتی را به او بدهید. فقط یادتان باشد که در لحظه با فرد تماس بگیرید. اگر زمان زیادی از آن بگذرد، اعتماد افراد از دست می‌رود.

یک پنل پیامک خوب چه امکاناتی دارد؟ کلیک کنید

نتیجه‌گیری:

آژانس‌های مسافرتی، برای تبلیغات خودشان نیازمند داشتن سامانه ارسال پیامک هستند. از پنل پیام کوتاه می‌توانند به دو روش استفاده کنند. روش اول ارسال پیام تبلیغاتی برای افراد است که حتما باید به نکاتی از جمله زمان ارسال پیامک، منطقه ارسال پیام کوتاه، متن پیام و … توجه کنند تا بازخورد بهتری از پیامک‌های ارسالی داشته باشند. روش دوم، ایجاد باشگاه مشتریان است که می‌توانید مقاله مختص به آن را با کلیک بر روی اینجا، بخوانید.

اگر شما هنوز برای آژانس مسافرتی خودتان، سامانه ارسال پیام کوتاه خریداری نکرده‌اید، بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

باشگاه مشتریانپنل پیامک

\dhl ;\kg \dhl;ahvlhk ;hjhipanel smsshlhki hvshg \dhl ;sms panelآژانس مسافرتیآژانس هواپیماییارسال پیامارسال پیام انبوهارسال پیام تبلیغاتیارسال پیام خدماتیارسال پیام کوتاهارسال پیامکاس ام اس انبوهبلک لیستپنل پیامکپنل نمایندگیپیام انبوهپیام کوتاهپیامکپیامک نظرسنجیتبلیغاتتور لحظه آخریتور مسافرتیخط خدماتیسامانه پیام کوتاهسفرکسب و کار آنلاینکسب و کار اینترنتیمسافرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *