خط خدماتی، ارسال برای همه شماره‌ها

خط خدماتی

خط خدماتی، راه حل ارسال برای بلک لیست


خدماتی کردن خطوط اختصاصی

خیلی از افراد فکر می‌کنند که ارسال پیام کوتاه با استفاده از پنل پیامک فقط برای تبلیغات کاربرد دارد. در صورتی که استفاده اصلی که از پنل پیامک می‌شود، برای اطلاع رسانی است. به عوان مثال یک بانک برای ارسال پیام‌های برداشت از حساب، واریز به حساب، قسط وام و … از پنل پیامک استفاده می‌کند تا بتواند به مشتریان خود خدمت کند. دفاتر بیمه، هلدینگ‌ها، آموزشگاه‌ها، مراکز تجاری و تفریحی و حتی فروشگاه‌ها، نیاز دارند تا برای اطلاع‌رسانی از خدمات خودشان به همه شماره‌های مشتریان خود، پیام ارسال کنید. پنل اس ام اس این امکان را برای آنها ایجاد می‌کند.

برای شناخت پنل پیامک، اینجا کلیک کنید.

چرا پیام با خط تبلیغاتی برای همه افراد ارسال نمی‌شود؟

به طور کلی دو نوع ارسال پیام وجود دارد. اولین نوع آن ارسال پیام تبلیغاتی است که با استفاده از آن تبلیغات خود را می‌توانید برای افراد به صورت پیامک ارسال کنید. در این میان برخی از شماره‌ها هستند که به اصطلاح در لیست سیاه قرار دارند. و در حالت تبلیغاتی، برای این شماره‌ها، از طریق پنل پیام کوتاه نمی‌توانید ارسال پیام داشته باشید. این شماره‌ها متعلق به افرادی است که از دریافت پیام‌های تبلیغاتی انصراف داده‌اند و به صورت عادی در هیچ پنلی اجازه ارسال برای آنها وجود ندارد. این در صورتی است که کسب و کارهایی هستند که نیازمند اطلاع رسانی به مشتریان خود را دارد و باید برای همه افراد مورد نظرشان پیام ارسال کنند.

مثلا یک دفتر بیمه، اگر نتواند پیام “بیمه شده گرامی، تا سه روز دیگر بیمه بدنه ماشین شما تمام می‌شود. لطفا نسبت به تمدید آن اقدام نمایید” را برای مشتری خود بفرستد، ممکن است مشتری از تمام شدن بیمه ماشین خود مطلع نشود و در صورت تصادف مجبور شود تمامی هزینه‌های تصادف را خودش پرداخت کند. در این صورت فرد از شرکت بیمه ناراضی می‌شود و ممکن است شرکت بیمه خودش را عوض کند. اینجا با نوع دوم ارسال پیام مواجه هستیم. پیام‌های خدماتی!!! خط خدماتی، کلید مشکل‌گشای ارسال برای بلک لیست‌هاست. با خط خدماتی شما می‌توانید برای همه، پیام ارسال نمایید.

شماره ‌های بلک لیست چیست؟

مراحل خدماتی شدن خط

برای خدماتی کردن خط، شما تنها نیاز است تا مدارک کامل از شرکت و مدیرعامل خود را برای شرکتی که از آن پنل پیامک تهیه کرده‌اید ارسال کنید. این مدارک شامل مدارک ثبتی شرکت و مدارک هویتی مدیرعامل شرکت است. بدین ترتیب یک خط خدماتی با شماره انتخابی شما برای شما ثبت می‌شود. این نکته مهم در اینجا وجود دارد که دقت داشته باشید شماره‌هایی که برای آنها ارسال پیام صورت می‌گیرد، از دریافت آن رضایت داشته باشند. پس اگر برای فردی از طریق خط خدماتی بدون رضایت شخص، پیام ارسال شد، آن فرد اجازه شکایت از شما را دارد و مطابق با قانون جریمه تخلف را باید بپردازید..

ویژگی‌های خط خدماتی

اصلی‌ترین ویژگی خط خدماتی، ارسال پیام برای همه شماره‌هاست، حتی شماره‌های لیست سسیاه. اما در کنار این ویژگی، امکانات دیگهری نیز برای شما فعال می‌شود. مانند سرشماره ارسال مخصوص به شما، امکان دریافت پیام از سوی مخاطب خودتان، امکان انجام نظرسنجی و مسابقه و … .

نتیجه گیری

شماره‌های لیست سیاه، آن دسته از شماره‌هایی هستند که امکان ارسال تبلیغاتی برای آنها از طریق پنل پیامک وجود ندارد اما بسیاری از شرکت‌ها نیاز دارند تا برای همه افراد پیام ارسال کنند. برای این کار، لازم است تا خط خدماتی تهیه شود. با خط خدماتی خود می‌توانید به کارکنان و یا مشتریان خود با کسب اجازه از آنها، اطلاع رسانی کنید.

برای دریافت خط خدماتی، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پنل پیامک

ارسال پیام انبوهارسال پیام تبلیغاتیارسال پیام خدماتیاس ام اس انبوهبلک لیستپنل پیامکپیام انبوهپیامکپیامک نظرسنجیخط خدماتیسامانه پیام کوتاهشماره بلک لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *