ارسال پیامک تبلیغاتی، یکی از راه های دیجیتال مارکتینگ است که با توجه به هزینه پائینی که دارد، بازدهی بالایی را برای شما به ارمغان می‌آورد. برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی، شما نیاز دارید تا پنل پیام کوتاه داشته باشید. تمامی امکانات پنل پیام کوتاه برای شما فراهم می‌شود که یکی از آنها ارسال پیامک انبوه به بانک شماره های موجود در کشور است.

برای آشنایی بیشتر ، بهتر است تا در ابتدا با مزیت هایی که این نوع از تبلیغات دارند آشنا شوید. پس تا انتهای این برگه، همراه ما باشید...


بازدهی بالا:

هزینه پائین

بازدهی بالای پیامک تبلیغاتی، به دلیل امکان مشخص کردن جامعه هدف در پنل اس ام اس است. بدین معنا که شما در پنل پیامک می‌توانید مشخص کنید تا پیامک‌های ارسالی برای چه محدوده یا چه گروه صنفی ارسال شود. با استفاده از این امکان، شما نه تنها هزینه پائینی می‌پردازید، بلکه تنها برای افردی که به خدمت شما نیاز دارند، پیامک ارسال می‌کنید.دسترسی به بانک شماره‌های مخابرات

بانک شماره ها

سوال مهم این است که چگونه به شماره شهرهای مختلف درسترسی داشته باشیم؟ در پاسخ باید گفت که شما نیازی نیست که شماره ای در اختیار داشته باشید. تنها کافی است تا پنل اس ام اس خریداری کنید. پنل پیامکی با اتصال به مخابرات، بانک جامع شماره‌های موبایل اپراتورهای مختلف در سراسر کشور را در اختیار شما قرار می‌دهد و در دسته‌بندی های مختلف آن را ارئه می‌کند. شما تنها کافی است تا دسته بندی مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و متن تبلیغاتی را برای آنها ارسال نمایید. این دسته بندی بر اساس گروه شماره های مختلف است تا بهتر بتوانید جامعه هدف خود را انتخاب نمایید. دسته هایی از جمله شهرهای مختلف هر استان، کدپستی هر شهر، پیش شماره‌های موجود، اصناف، جنسیت و ... در پنل پیامکی در دسترس شما قرار گرفته است.


ارسال پیامک تبلیغاتی به تمامی شهرها و روستاهای ایران:

ارسال منطقه ای

سامانه پیام کوتاه آرمان کاوش، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا از میان شهرها و روستاهای مختلف، بتوانید به هر منطقه ای که در ذهن دارید، پیامک ارسال کنید. در پنل پیامکی به سادگی و تنها با چند کلیک می‌توانید این کار را انجام دهید. تنها کافی است استان مورد نظرتان را انتخاب کنید و از میان شهرهای نمایش داده شده آن استان، شهر یا روستا موردنظرتان را انتخاب و پیامک تبلیغاتی خود را برای شماره های فعال در آن منطقه ارسال نمائید. فرقی نمی‌کند که در کدام یک از شهرها هستید، پنل پیامک آرمان کاوش می‌تواند برای تمامی شهرهای اصفهان، تهران، شیراز، تبریز، اهواز، مشهد و ...، پیامک ارسال کنید.


ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی بر اساس کدپستی:

ارسال منطقه ای

یکی از راه‌های ارسال پیام به صورت انبوه، استفاده از کد پستی مناطق مختلف هر شهر است. بر این اساس شما می‌توانید با انتخاب منطقه مورد نظر خود، به شماره های ثبت شده در آن منطقه، پیام ارسال کنید. این امر به شما کمک می‌کند تا مناطق با بازدهی بهتر برای کسب و کار خود را شناسایی کنید و در کنار آن بتوانید برای تبلیغات آینده خود برنامه‌ریزی انجام دهید. برای ارسال بر اساس کد پستی، دو راه برای راحتی شما در پنل پیامک آرمان کاوش در نظر گرفته شده است. راه اول برای زمانی است که شما کدپستی 5 یا 4 رقمی آن منطقه را در اختیار دارید. پس تنها با وارد کردن کدپستی، می‌توانید برای شماره‌های فعال آن منطقه ارسال پیامک داشته باشید. راه دوم، انتخاب خیابان و یا منطقه مورد نظر بر روی نقشه است. شما تنها با کلیک بر روی هر منطقه در نقشه موجود در سامانه پیامکی، شماره های موجود در آن منطقه را برای ارسال پیامک تبلیغاتی خود، انتخاب می‌کنید.

ارسال پیامک بر اساس اصناف:

ارسال هدفمند

از دیگر دسته بندی های موجود در پنل پیامک انبوه، امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به اصناف مختلف است. این اصناف شامل تمامی مشاغل موجود در کشور است که بر اساس نام و یا حوزه خدماتشان، تقسیم بندی شده اند.شما تنها کافی است تا بر روی گروه صنفی مورد نظر کلیک کنید و از بخش زیر صنف ها، دسته بندی هر گروه را مشاهده و انتخاب نمایید. به عنوان مثال شما اگر نیاز دارید به مغازه های سیسمونی فروشی پیامک ارسال کنید، باید در ابتدا گروه پوشاک را انتخاب نمایید و بعد از آن از بخش زیر صنف، صنف فروشگاه سیسمونی را انتخاب نمائید.


ارسال پیام کوتاه بر اساس پیش شماره:

ارسال هدفمند

از دیگر دسته بندی های موجود در پنل پیامکی، دسته بندی بر اساس پیش شماره های موجود است. به عنوان مثال همه می‌دانند که 0912 برای تهران است. اما تعداد این شماره ها بسیار زیاد است و شاید برای یک ارسال آنچنان مناسب نباشد. پس شما می‌تواندی آنها را به دسته های کوچکتری بر اساس پیش شماره تقسیم کنید و مثلا به شماره هایی با پیش شماره 0912110 پیامک ارسال کنید. و د ارسال بعدی خود به شماره 0912111 و الی آخر.


ارسال بر اساس جنسیت:

ارسال هدفمند

جنسیت نیز از دسته بندی های مهمی است که برای شما مشخص کردن آن ضروری است. اگر شما در حوزه آرایشگری برای بانون فعالیت دارید، جامعه هدف شما بانوان شهر و یا بانوان منطقه شما است. پس نیاز دارید تا تنها برای آنها پیامک ارسال کنید تا تبلیغات هدفمندی را داشته باشید. از سوی دیگر اگر مخاطبان شما نیاز است که فقط آقایان باشند، پس در بخش جنسیت شما می‌توانید گروه آقایان را برای ارسال پیام کوتاه انتخاب کنید.

ارسال بر اساس رده سنی:

ارسال هدفمند

بازه سنی از عوامل دیگری است که برای ارسال پیام کوتاه هدفمند، اهمیت فراوانی دارد. بسته به نوع خدمات شما و حتی سیاست گذاری شما از تبلیغات، رده سنی متفاوتی را باید انتخاب کنید.


ما همراه شما هستیم

تبلیغات پیامکی خود را به ما بسپارید...

ارسال پیامک تبلیغاتی از ساده ترین و پربازده ترین روش‌های تبلیغات و بازاریابی آنلاین است. از این رو داشتن سامانه پیامکی برای هر کسب و کاری ضروری است. پنل پیامک مختص به شهر خاصی نیست، شما می‌توانید با پنل پیامک آرمان کاوش، به هرنقطه از ایران که می‌خواهید (اصفهان، تبریز، تهران، شیراز، مشهد، رشت و ...) پیامک ارسال کنید.

پشتیبانی ما

وقت یا نیرو برای ارسال پیامک ندارید؟ ما برات انجام می‌دیم!!!

ارسال پیام کوتاه انبوه برای تبلیغات نیازمند سیاست گذاری دقیق برای شناخت جامعه هدف است. برای اینکار شما باید با افراد کارشناس در این حوزه مشورت کنید و یا حتی تبلیغات پیامکی خود را به آنها بسپارید تا به صورت حرفه‌ای برای شما پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. این کار به شما کمک می‌کند تا نتیجه بهتری از پیامک تبلیغاتی بگیرید و در کنار آن در وقت خود صرفه جویی کنید.

پس همین حالا ثبت نام کنید ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *