نمایندگی پنل پیامک


بهترین راه کسب درآمد از اینترنت

در دنیای امروز دیجیتال مارکتینگ، جزو راحتترین راه‌ها برای درآمدزایی است. نمایندگی پنل اس ام اس یکی از راههای بازاریابی آنلاین است که بدون نیاز به مهارت خاص و تنها با اتصال اینترنت، سودآوری بالایی را برای شما دارد. تنها کافی است با استفاده از تبلیغات آنلاین، به جذب مشتری بپردازید. از دیگر مزایای این روش مارکتینگ، این است که شما نیازی به سرمایه اولیه آنچنانی برای دریافت نمایندگی سامانه پیامک و زمان و مکان ثابت برای انجام آن ندارید و می‌توانید در کنار شغل اصلی خودتان و به عنوان شغل دوم آن را راه اندازی نمایید. درنتیجه شما هزینه جانبی برای تولیدات و تجهیزات شرکت و کارکنان و ... نمی‌پردازید. پس اگر شما مهارت بازاریابی اینترنتی را دارید، همین الان مارکتینگ آنلاین خود را ایجاد کنید.

نمایندگی پیامک

حتما تا به حال به فکر راه اندازی یک مارکتینگ آنلاین بوده اید، نمایندگی پیامک یکی از روش های دیجیتال مارکتینگ است که شما می‌توانید آن را راه اندازی کنید. با داشتن نمایندگی اس ام اس، شما به صورت مستقیم برندینگ خود را راه اندازی می‌کنید و دیگر دردسر تولید محصول و ثبت شرکت را ندارید. تنها کافی است تمام تمرکز خود را بر روی تبلیغات اینترنتی بگذارید و مشتریان خود پیدا کنید. پنل پیام کوتاه، سامانه ارسال پیامک از طریق اینترنت به گوشی است که در آن ارسال پیامک به صورت ناشناس (بدون شماره شخصی و از طریق شماره های مجازی) انجام می‌شود. از این پنل می‌توان برای ارسال پیامک تبلیغاتی و یا ارسال پیامک خدماتی استفاده کرد. .

ویژگی‌های پنل پیامک نمایندگی

شما در پنل نمایندگی، به عنوان یک مدیر وارد سامانه می‌شوید. به این معنا که تمامی امکانات کاربر برای شما فعال است و می‌توانید با استفاده از پنلتان، پیامک ارسال کنید و سایر امکانات پنل پیامکی را استفاده نمایید. در کنار آن شما می‌توانید کاربر جدید ایجاد کنید و آن را مدیریت نمایید. این مدیریت شامل ایجاد کاربر جدید، ایجاد درگاه پرداخت برای خود و فروش پیامک به کاربران، فروش و واگذاری خطوط به کاربران و ... می‌باشد. از دیگر ویژگیهای پنل نمایندگی اس ام اس، مختص نبودن آن به شهر خاصی است. شما می‌توانید در هر کجا ایران که هستید نمایندگی پنل پیامک را دریافت کنید و کاربرانتان را از سراسر ایران جذب نمایید. تنها کافی است نمایندگی پنل پیامک اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز، تبریز، تهران، رشت و یا هر شهر دیگری که هستید را کسب نمائید.

ما همراه شما هستیم

زمانی که شما نسبت به اخذ پنل نمایندگی اقدام می‌کنید، پشتیبانی رایگان برای شماهم می‌شود تا بتوانید تمام مشکلاتتان با سامانه پیامکی را با مشاوران آرمان کاوش، در میان بگذارید. همچنین تمامی آپدیت ها و به روزرسانی‌هایی که بر روی پنل پیامک انجام می‌شود، بر روی پنل نمایندگی شما هم صورت می‌گیرد.

نحوه کسب درآمد از پنل نمایندگی

داشتن نمایندگی پنل اس ام اس، جنبه های درآمدزایی مختلفی برای شما خواهد داشت. که می‌توان به فروش پنل اس ام اس، فروش خط اختصاصی، اختلاف تعرفه پیامک، اعطای نمایندگی پنل اس ام اس به زیر مجموعه خود و ... اشاره کرد
به عبارت دیگر، زمانی که شما پنل مدیریتی را خریداری می‌کنید، تنها نیاز است تا هزینه اولیه خرید پنل نمایندگی را پرداخت کنید. پس از آن هر تعداد که پنل کاربری بفروشید و یا سود از فروش پیامک و خط ببرید، متعلق به خودتان است. تعرفه پنل اس ام اس آرمان کاوش به دلیل قرارداد مستقیم با اپراتورها، بسیار پائین است. به همین دلیل شما می‌توانید سود خوبی از اختلاف تعرفه داشته باشید.

با ما تماس بگیرید

اگر شما به بازاریابی دیجیتال علافه مند هستید و تمایل دارید تا تمرکزتان بر روی فروش باشد تا تولید و دغدغه های آن، می‌توانید از طریق سامانه پیام کوتاه، درآمد کسب کنید. فقط کافی است تا با روش های تبلیغات اینترنتی آشنا باشد. پس با مشاوران ما تماس بگیرید و نسبت به گرفتن نمایندگی پنل پیامک، اقدام کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *