برگزاری مسابقه پیامکی

مسابقه پیامکی

با مسابقه پیامکی، فروشتو بیشتر کن


بازاریابی با مسابقه پیامکی

مسابقه پیامکی از مراحل بازاریابی است که به شما کمک می‌کند تا با مشتریانتان در ارتباط باشید و بتوانید برای آنها لحظات جذابی را ایجاد کنید. ارتباط با مشتریان از اصلی‌ترین اصول بازاریابی است. چراکه بازاریابی دو هدف را دنبال می‌کند. هدف اول شناسایی مشتریان جدید و هدف دوم، نگه داشتن مشتریان قدیمی.

برای دست‌یابی به هدف اول، تبلیغات از اصلی‌ترین روش‌ها است. تیلبغات مختلفی را می‌توانید برای کار خود داشته باشید. از تبلیغات مجازی در اینستاگرام، تا چاپ بنر و پوستر در سطح شهر و ارسال پیامک تبلیغاتی !!!!

برای رسیدن به هدف دوم، شما باید با مشتریانتان ارتباط برقرار کنید. این ارتباط یا به صورت تلفنی است که به سمت منسوخ شدن است و یا از طریق ارسال پیامک. شما حتما در زمان خرید مشتری از شما، شماره آنها را دریافت کرده‌اید و یا در باشگاه مشتریانتان، آنها را عضو کرده‌اید. پس به راحتی می‌توانید به آنها پیام‌های مختلفی بدهید. از جمله پیامک نظر سنجی، مسابقه پیامکی، پیامک کد تخفیف، پیامک تبریک تولد و مناسبت‌ها و …

اما چرا مسابقه پیامکی؟

اول از همه اینکه زمانی که مسابقه‌ای برگزار می‌شود، اکثر افراد علاقه مند به شرکت در مسابقه و دریافت جایزه هستند. به همین خاطر با برگزاری مسابقه، می‌توانید نام برند خودتان را برای افراد ارسال کنید. با اینکار به نوعی نام خود را در ذهن افراد ثبت می‌نمایید و برای خود تبلیغ می‌کنید.

دوم اینکه زمانی که شما مسابقه‌ای برگزار می‌کنید، به عنوان جایزه می‌توانید تخفیف محصولات یا تخفیف خدمات خود را برای برندگان ارسال کنید. با اینکار هم مشتریانتان از برنده شدن و دریافت کد تخفیف، خوشحال می‌شوند و هم باعث می‌شود تا تشویق شوند تا از خدمات یا محصولات شما استفاده کنند.

سوم اینکه شما، مشتریان علاقه مند خود به دریافت کد تخفیف را شناسایی کردید و می‌توانید با ارسال کدهای تخفیف دوره‌ای برای آنها، افراد را به سر زدن به فروشگاهتان و استفاده از خدمات یا محصولاتتان تشویق کنید.

چگونه مسابقه پیامکی را می‌توان اجرا کرد؟

برای انجام مسابقه پیامکی، شما قطعا نمی‌توانید از یک خط و گوشی برای اینکار استفاده کنید. زیرا که با تعداد بالایی مخاطب روبرو هستید و جواب هر فرد را باید جداگانه چک کنید. و همچنین بعد از ارسال حدود صد پیامک از طریق خط خودتان، خطتان مسدود می‌شود. به همین دلیل نیاز به سرشماره مجازی دارید تا هیچ محدودیت در ارسال پیام نداشته باشید.

با پنل پیامک، به راحتی می‌توانید به تعداد بالایی از مخاطبان با سرشماره مجازی، پیامک ارسال کنید و گزارش ارسال و گزارش تعداد افراد برنده‌ها را داشته باشید. حتی می‌توانید از میان شماره‌های برنده، قرعه کسی کنید.

اگر می‌خواهید اطلاعات کاملی در مورد پنل پیامک داشته باشید، اینجا را کلیک کنید

پنل پیامک

\dhl; lshfrilshfrilshfri \dhl;dارسال پیام انبوهارسال پیام تبلیغاتیارسال پیام خدماتیاس ام اس انبوهپنل پیامکپیام انبوهپیامکپیامک مسابقهپیامک نظرسنجیمسابقهمسابقه پیامکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *